Naše tvrzení

Důsledné zajištění kvality

Jsme certifikovaní

Při své práci uplatňujeme ty nejpřísnější standardy. Z tohoto důvodu je společnost FG certifikována podle normy ISO9001:2015.

Zdokumentované požadavky na kvalitu
Rádi pro váš výrobek připravíme odpovídající protokol o počáteční zkoušce vzorku v souladu s normou VDA a podpoříme vás při přípravě zápisu do IMDS.

Skvělé výsledky s nejlepším vybavením

Naši zákazníci jsou v naší společnosti vysoce ceněni, a proto vám nabízíme jen to nejlepší. Naší snahou jsou nejvyšší standardy produktů, služeb a poradenství, a proto klademe velký důraz na důsledné zajištění kvality. Naše řízení kvality bylo již několikrát certifikováno.

Díky našemu pohledu do budoucnosti zajišťujeme, že naši zaměstnanci a naše stroje jsou na špičce oboru a že se neustále vyvíjíme - ať už prostřednictvím školení a dalšího vzdělávání našich zaměstnanců nebo technické optimalizace našich strojů.

Politika kvality

Základem systému řízení je politika kvality společnosti FG, spol. s.r.o. . Jsme předním výrobcem spojovacích dílů. Splnění tohoto požadavku pro nás znamená:

 

Spokojení zákazníci

Musíme neustále vycházet vstříc potřebám našich zákazníků. Žijeme z našich zákazníků a jejich spokojenosti, která je měřítkem úspěchu naší společnosti, a tím i jistoty našich pracovních míst.

100 % kvalita

Každý zaměstnanec naší společnosti je zodpovědný za kvalitu našich výrobků a služeb. Naše vedení má za úkol neustále povzbuzovat všechny zaměstnance, aby jednali s ohledem na kvalitu. Naše myšlenky a činy by měly neustále usilovat o zlepšení. Strategie nulové chybovosti je naším konečným cílem. Všichni pracovníci v každém procesu musí být seznámeni s odhalováním a odstraňováním závad kvality.

Motivovaní zaměstnanci

Pracovní podmínky a prostředí musí být navrženy tak, aby se zaměstnanci cítili dobře. Každý zaměstnanec by měl mít pocit, že je důležitý a že jen společně s ním lze ve společnosti dosáhnout cílů firmy.

Ochrana životního prostředí

Optimalizace procesů šetří energii, suroviny a náklady. Hospodárné využívání dostupných zdrojů chrání naše životní prostředí.

Provozní zisk

Zisk je nezbytný, aby bylo vůbec možné investovat, a slouží k zajištění pracovních míst a dalšího rozvoje podniku.

Neustálý vývoj

Každý zaměstnanec společnosti FG s.r.o. je povinen denně plnit své přidělené úkoly s naprostou pečlivostí a podněcovat se ke zlepšování. Systém řízení, který zahrnuje všechny procesy ve společnosti, uplatňujeme všichni. Tento systém je založen na normách ISO 9001 a IATF 16949. Zaměstnanci mají všechny potřebné pravomoci a oprávnění potřebné pro plánování a další rozvoj systému řízení kvality.

Nejjistějším základem výroby je kvalita.
Po něm – a o velký kus dál – následují
výrobní náklady.

Vedoucí výroby